Auginkime draugiškus išradėjus !

Gimnazijoms

Profesinėms mokykloms ir Gimnazijoms: LEGO MINDSTORM EV3

 

LIETUVA 2030 vizija: LIETUVA – SUMANI ŠALIS, KURIOJE GERA GYVENTI IR DIRBTI.

„...Siekiame pažadinti visuomenės ir kiekvieno jos nario kūrybiškumą, susitelkti prie idėjų, kurios padėtų Lietuvai tapti modernia, veržlia, atvira pasauliui, puoselėjančia savo nacionalinį tapatumą šalimi...“

Baltic Orbis maloniai kviečia entuziastingus, sumanius ir linksmus mokytojus sudalyvauti mokymuose! Išmoksite pritaikyti smagiuosius LEGO robotukus savo klasėse ir kiekvieną pamoką paversti nepamirštama kelione į žavingą mokslo ir technologijų pasaulį.

Robotukai – puiki priemonė apjungti įvairias mokslo kryptis: inžineriją, fiziką, matematiką, informatiką... Šitaip lengviau įsigilinti ir suvokti tiriamųjų mokslų, technologijų, elektronikos bei matematikos pagrindinius principus, logiką. Tai puiki galimybė „rankomis pačiupinėti“ mokslo svarbą.

 

Vadovaujantis sertifikuotu "LEGO Education akademijos treneriu, šis kursas paruoš jus mokyti STEM naudojant "LEGO MINDSTORMS"  EV3. Patirkite, kaip galite paskatinti įkvepiančias praktines pamokas, kuriomis remiami jūsų mokiniai bus įkvėpti mokytis tiek siekdami mokymo tikslų, tiek ugdydami 21-ojo amžiaus įgūdžius, tokius kaip:

  •  Kūrybiškumas
  •  kritinis mąstymas ir problemos sprendimas bendradarbiaujančioje aplinkoje.

Susipažinkite su LEGO MINDSTORMS EV3 techninės įrangos, programinės įrangos ir mokymo programų pagrindais. Sukurkite savo pirmąjį robotą, pradėkite programavimą ir išspręskite problemas, naudodamas STEM įgūdžius - vadovaudamiesi tuo pačiu siūlomu požiūriu į pradinį metodą ir išteklius, kuriuos galite panaudoti pristatydami savo mokiniams STEM naudodami EV3.

Kurso metu bus lengva ir paprasta mokytis pasitelkiant linksmą ir įdomų mokymų patyrimą, kuris suteiks jums pagrindinį įvadą į LEGO Education metodą mokymuisi ir tai, ką mes suprantame "Mokydami per" Žaidimą". Po kiekvienos veiklos bus svarstoma ir aptariama metodika, mokymo programos sritys, taikymas ir užduočių bei sudėtingumų diferenciacija jūsų klasėje.

Siekdami padėti jums sėkmingai, mes suteiksime laiko ir patarimų, kaip planuoti savo pirmąsias pamokas naudodamiesi šia mokymo medžiaga ir požiūriu į mokymąsi. Iki kurso pabaigos būsite visiškai pasirengę sėkmingai įgyvendinti savo klasėje "LEGO MINDSTORMS Education EV3" naudojimą.

 

Mokymosi rezultatai:

Suprasti, kaip mokyti STEM naudojant LEGO MINDSTORMS Education EV3

Įsitikinkite, kad naudojate aparatinę įrangą, programinę įrangą ir mokymo programas

Gaukite praktinės patirties, dirbdami užsiimdami veikla su robotais

  • Susipažinkite su mokymo medžiagos atitiktimi medžiagoms
  • Paimkite "LEGO Education požiūrį į mokymąsi
  • Gaukite idėjų, kaip palengvinti praktines pamokas, remti savo mokinius, kad sukurtumėte ir patobulintumėte 21-ojo amžiaus įgūdžius
  • Kurti veiksmingus metodus, kaip įgyvendinti "LEGO MINDSTORMS Education" EV3 klasėje, įskaitant pamokų planavimą ir klasių valdymą

1lygio:

Trukmė: iki 2 akademinių valandų. Kontaktinės valandos

Kainas: 49 eurai dalyviui

2Lygio

Trukmė: iki 4 akademinių valandų. Kontaktinės valandos

Kaina : 99 eurai dalyviui

3lygio:

Trukmė: Iki 6 akademinių valandų. Kontaktinės valandos.

Kaina: 169 eurai dalyviui

Mokymų vieta: Jasinskio 16F, Vilnius
Mokymų laikas: Kiekvieno mėnesio antrą savaitę (susinktoms grupėms pagal konkrečių programų grafiką)

 

KVIEČIAME REGISRUOTIS

Partneriai